KURUMSAL

HAKKIMIZDA

5K YÜZEY TEKNOLOJİLERİ A.Ş. olarak yılların bize kazandırdığı sektör deneyimini, üretim hatlarımızda kullandığımız son teknoloji ile harmanlayarak; hem iç piyasa, hem de 30’dan fazla ülkeye yaptığımız ihracat sayesinde lokal ve uluslararası mobilya sektörünün ihtiyaçlarına kalıcı çözümler getiriyoruz.

UV laklı panellerimizi, sadece ülke sınırları içinde kalmadan “Kalite ve İnovasyon” parolası ile siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Firma olarak, bu parolamıza sadık kalmak ve dünya piyasalarındaki ihtiyacı karşılayabilmek adına AR&GE yatırımlarımızı her yıl artırarak devam ediyor ve dünya trendlerini yakından takip ederek üretim standardımızı bir üst seviyeye taşıyoruz.

Evlerimizde, ofislerimizde, otellerde; mutfakta, banyoda, yemek masalarında, kapılarda ve aklınıza gelecek bütün iç mekanlarda “şık bir dokunuş” yapmaya kararlıyız.

KARİYER POLİTİKASI

Çocuk İş Gücü
5K Yüzey Teknolojileri A.Ş. çocuk iş gücü kullanmaz ve kullanmayı da hoş karşılamaz. “Çocuk” terimi, 15 (bazı yerel kanunlara göre 14) yaş altında olan ya da daha yüksekse, çalışma için yerel kanunlarca belirlenmiş yaşın ya da mecburi eğitimi tamamlamak için gerekli olan yaşın altında olan bireyleri kapsar. “Çocuk” tanımı içine girmeyen gençleri işe alan 5K Yüzey Teknolojileri A.Ş. bu personel için geçerli olan tüm kanun ve düzenlemelere de uyacaktır.

Ücretlendirme
5K Yüzey Teknolojileri A.Ş. asgari ücretler, fazla mesai, maksimum çalışma saat, parça başına fiyat ve maaş ile ilgili yasalar dahil olmak üzere maaş ve çalışma saati yasalarının tamamına uyar ve yasal çerçevede edinilmiş hakları hak sahiplerine verir. 5K; fazla mesaileri yasalar ile belirlenmiş minimum ücretlendirme yönergelerine göre ya da eğer fazla mesai ile ilgili yasa yoksa, en az normal saat başı ücret ile ücretlendirir. Yerel endüstri standartlarının geçerli yasal gereksinimlerin üzerinde olması durumunda, tedarikçilerin yüksek standartları karşılamasını teşvik ederiz.

Çevrenin Koruması
5K Yüzey Teknolojileri A.Ş. geçerli tüm çevresel yasa ve yönetmeliklere uyacaktır ve çalışmalarını çevreyi koruyacak, doğaya saygılı olacak şekilde düzenleyecektir.

  • Tüm işlemlerimizi etik çerçevede ve sorumluluk bilinci ile gerçekleştirmek
  • Tüm bireylerin haklarına saygılı yaklaşmak
  • Çevreye duyarlı davranmak

DEĞERLERİMİZ

Vizyon

Yüksek kalite üretimimizin devamlılığını sağlayarak bir dünya markası haline gelmek.

Misyon

Kalite ve inovasyon politikalarımızı sürekli olarak geliştirerek, müşterilerimize çözüm ortağı olmak ve dünyada saygınlığımızı korumak.

Çevre

  •  Bütün üretim süreçlerimiz çevre temasına göre uyarlanmıştır.
  • Yeni ve kesin düzenlemeler, çevresel performansların sürekli gelişimini sağlamak için kabul edilmiştir.
  • Havanın ve suyun temizliği, üretim departmanı alanında etkili bir şekilde korunmaktadır.
  • Üretim aşaması sonucu ortaya çıkan artıklar fabrika alanında etkili bir şekilde işlenmektedir.
  • Yeni nesillere daha iyi bir dünya bırakmak için çalışıyor, çevreye önem veriyoruz.